Ubytování

Chata Permon  disponuje 14-ti pokoji, které jsou 2, 3, 4, a 5-ti lůžkové za velmi nízké ceny ubytování. Celkem nabízíme k použití 44 lůžek.

Je zde dostatečná kapacita pro školy v přírodě a sportovní soustředění. Ideální pro konání svateb, vhodné též pro firemní i soukromé, či rodinné akce s možností pronájmu celé chaty. Zařízení je také vhodné pro sportovce, pobyty škol a školek v přírodě, pro různé organizace k uspořádání kolektivních setkání, soustředění, rodinné a školní výlety, víkendové pobyty, dovolené, rekreace atd.

Na přilehlé zahradě (6 000 m2) je spousta prostoru pro sportovní aktivity i relaxaci. Samozřejmostí je vnitřní  společenská místnost s barem a kuchyní o kapacitě cca 50-ti míst k sezení a dále navazující venkovní  velká terasa s dalšími 40-ti místy k sezení s možností grilování.

Bezplatně můžete  využít zdejší zahradu s hřištěm pro síťové hry, stolní tenis, dětskou trampolínu, klouzačku, pískoviště pro nejmenší, houpačku a ohniště. K dispozici je také sklep a kolárna. Fotbalové hřiště je vzdáleno  500 m od chaty.

Letos byla provedena rekonstrukce sociálních zařízení a celkového vzhledu chaty.  Pro objekt jsou sociální zařízení společná, pro ženy a muže zvlášť.

Možnost ubytování zvířecích miláčků.